TR3B225K035C2500 Vishay Sprague CAP, TANT, 2.2UF, 35V, CASE B
Part Nnumber
TR3B225K035C2500
Description
CAP, TANT, 2.2UF, 35V, CASE B
Producer
Vishay Sprague
Basic price
Capacitance: 2.2µF Capacitance Tolerance: ± 10% ESR: 2.5ohm MSL: - Manufacturer Size Code: B Operating Temperature Max: 125°C Operating Temperature Min: -55°C Packaging: Cut Tape Product Range: VISHAY SPRAGUE - TR3 Series SVHC: To Be Advised Tantalum Capacitor Case: 1411 [3528 Metric] Voltage Rating: 35V
Following Parts
Random Products
(keyword TR3B225K035C2500 Vishay Sprague CAP, TANT, 2.2UF, 35V, CASE B)